Panasonic profesionalni (gas R32) KIT-Z25-YKEA
profesionalni (gas R32) KIT-Z25-YKEA - 2profesionalni (gas R32) KIT-Z25-YKEA - 3
Cena sa PDV-om:
149 600 RSD
Dobite ponudu Kupiti Uporediti
Panasonic
Snaga hlađenja: 2.5 kW 9000 BTU za ≈ 25 m2
A+++
PROFESIONALNI ZIDNI INVERTER KIT-Z25-YKEA
  • novi kontroler sa opcijom upravljanja rotacionog moda
  • veća efikasnost u radu jedinice SEER/SCOP (SEER 9,6 A+++)
  • novi, inovativni dizajn maske za jednostavniju instalaciju i montažu
  • inovativna tehnologija boljeg rasporeda vazduha sa dvostrukim krilcima Airwings 2.0
  • namenjene su za rad tokom 24 sata i 7 dana u nedelji svih 365 dana u godini
  • visoka efikasnost  i omogućen rad čak do -25°C